حساب بازرگانحساب بازرگانحساب بازرگان
031-32121656
info@hesabbazargan.ir
اصفهان،ارگ جهان نما،فاز۴طبقه۲واحد۲۸
حساب بازرگانحساب بازرگانحساب بازرگان

سوالات متداول

سوالات متداول

اغلب کاربران چه سوالاتی از ما می پرسند؟

همواره در ذهن مشتریان یک مجموعه، پرسش های مشابه و پر تکراری وجود دارد. در مجموعه حساب بازرگان پاسخ به سوالات متداول حسابداری کمک می کند تا علاوه بر ابهام زدایی از فرایند کاری یک مجموعه، روند پاسخگویی به کاربران هم سریع تر پیش برود. به طور کلی با پاسخگویی سریع به این سوالات، کاربران خیلی سریع تر به اهداف مورد نظر دست پیدا می کنند.

در این بخش قرار است بیشتر سوالاتی که مشتریان از ما می پرسند را بررسی کنیم. معمولا کاربران با نوع قرارداد و فرایند کاری شرکت های حسابداری و مالیاتی، آشنایی چندانی ندارند. اما با وجود تخصصی بودن مسائل، ما سعی می کنیم تا حد ممکن به زبان ساده اما صحیح، به سوالات شما پاسخ دهیم. تلاش و هدف نهایی مجموعه حساب بازرگان برای پاسخ به سوالات متداول، رضایتمندی مخاطب است. تیم ما در نظر دارد که همواره با شفاف سازی فرایند های مالی، حسابداری و مالیاتی آسودگی خاطر را به مشتریان خود هدیه کند.

سوالات متداول حسابداری را از ما بپرسید!
هر چقدر هم که پاسخگویی به سوالات متداول حسابداری کامل و جامع باشد، باز هم سوالات بیشتری در ذهن کاربران وجود دارد. مجموعه حساب بازرگان به عنوان مشاور و مجری خدمات حسابداری، مالی و مالیاتی از یک تیم متخصص و کارشناس در حوزه خود تشکیل شده است. کارشناسان خبره حساب بازرگان همواره آماده پاسخ گویی به انواع سوالات و ابهامات موجود در ذهن شما هستند. علاوه بر این اگر در زمینه های حسابداری نیازمند دریافت مشاوره تخصصی هستید، می توانید با تیم حساب بازرگان در ارتباط باشید.
مجموعه حساب بازرگان کلیه خدمات خود را به صورت تمام وقت، پاره وقت، دور کاری، پروژه ای و سایر روش های توافقی، به مشتریان گرامی ارائه می دهد. همچنین کارشناسان حساب بازرگان، صبورانه به ارائه خدمات مشاوره تخصصی و بررسی سوالات متداول حسابداری می پردازند.
 
مدت زمان انجام خدمات حسابداری به تعداد حساب ها، حجم اسناد حسابداری، تعداد طرف حساب ها و به طور کلی به حجم فعالیت مورد نظر بستگی دارد.
 
عقد قرارداد بر اساس توافق طرفین به صورت رسمی و معتبر انجام می شود. طبق این قرارداد تمام مسئولیت های مذکور به عهده کارشناسان حساب بازرگان خواهد بود.
 
به کاری که مودی برای کاهش مالیات با مراجعه به اسناد انجام می دهد، دفاع مالیاتی می گویند.
لیست بیمه عبارت اند از سوابق کاری و ماهیانه هر فرد که در اختیار سازمان تامین اجتماعی قرار می گیرد. این لیست شامل مشخصات فردی بیمه شده، همراه با اطلاعات کارگاهی است که اقدام به بیمه آن شخص نموده است.
 
شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما به صورت مستقیم، با کارشناسان حساب بازرگان در ارتباط باشید.
 
الان با ما تماس بگیرید