حساب بازرگانحساب بازرگانحساب بازرگان
031-32121656
info@hesabbazargan.ir
اصفهان،ارگ جهان نما،فاز۴طبقه۲واحد۲۸
حساب بازرگانحساب بازرگانحساب بازرگان

کدینگ حساب ها و پیاده سازی سیستم‌های حسابداری

انجام کدینگ حساب ها به چه معناست؟

شرکت ها، موسسات و انواع بنگاه های اقتصادی، همواره فعالیت هایی را انجام می دهند که به ساماندهی و مدیریت مالی نیاز دارد. مدیریت مسائل مالی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و میزان رشد یک مجموعه را تعیین می کند. یکی از راه های نظم دهی و مدیریت صحیح مالی، تفکیک موضوعات از طریق کدینگ حسابداری است. در واقع انجام کدینگ حساب ها، نوعی از دسته بندی محسوب می شود که انواع حساب ها را در سطوح مختلف طبقه بندی می کند. این روش معمولاً به شکل درختی انجام می‌ گیرد. در کدینگ دسته‌ ‌هایی برای حساب ‌ها تعیین می‌شود که دارای گروه های متفاوت و کد های مختلفی هستند و تعیین می‌کنند که سرشاخه و زیر شاخه‌ها کدام اند. به طور کلی به این گروه بندی‌، شاخه‌ بندی و کدگذاری حساب ‌ها در یک مجموعه، کدینگ حسابداری می گویند.

حسابداری

اهداف کدینگ حساب ها

• یکپارچگی و استاندارد سازی فعالیت های مالی
• کاهش خطای انسانی
• افزایش سرعت پردازش و تحلیل رویدادهای مالی
• تهیه گزارشات و صورت معاملات فصلی با جزئیات و دقت بالا

کدینگ حسابداری در مجموعه حساب بازرگان

نرم‌افزارهای مالی بهترین گزینه برای کدینگ حسابداری محسوب می‌شوند. زیرا توانایی‌ و امکانات بالایی داشته و همچنین امکان ایجاد تغییرات به شکل گسترده ای در آن ها وجود دارد. شرکت حساب بازرگان با ایجاد کدینگ حسابداری توسط نیروهای متخصص و با تجربه انواع هزینه ها، درآمد، بدهی ها و… را برای کسب و کار شما ساماندهی می کنند. به طور کلی یکی از مهم ترین موضوعات در مسیر رشد یک مجموعه، اطلاع صحیح مدیران و کارفرمایان از گزارشات منظم، به موقع و دقیق از مسائل مالی است. بنابراین مجموعه حساب بازرگان با ارائه انواع خدمات، ازجمله کدینگ حسابداری سعی دارد که این مهم را به شکلی صحیح و تخصصی محقق سازد.

در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان جهت ساماندهی، عارضه یابی و در نهایت شفاف سازی فرایند های مالی خود، با کارشناسان حساب بازرگان تماس حاصل فرمایید.

الان با ما تماس بگیرید